خرید لباس ترک

برچسب ها
فروش لباس مجلسی و پیراهن زنانه - جدیدترین مدل های لباس مجلسی - خرید آنلاین لباس مجلسی - لباس مجلسی ارزان و شیک - لباس مجلسی دخترانه - لباس مجلسی باکیفیت و ارزان - شومیز مجلسی - لباس ماکسی - مدل لباس زنانه - پیراهن مجلسی - فروشگاه اینترنتی لباس ارزان - لباس ترک دخترانه - عمده فروشی لباس ترک - خرید لباس مردانه ترک - لباس های راحتی ترک - لباس ترک ارزان - لباس های راحتی دخترانه - فروش عمده لباس ترک - خرید لباس زنانه ترک - پوشاک بچه گانه ترک - فروشگاه اینترنتی لباس بچه گانه - فروشگاه اینترنتی لباس کودک - فروشگاه اینترنتی لباس زنانه - لباس ترک زنانه - فروش عمده لباس زنانه - عمده فروشی لباس - لباس های راحتی زنانه - لباس زنانه ترک - لباس های راحتی - پوشاک زنانه ترک - لباس مجلسی - لباس مجلسی ارزان - لباس مجلسی کوتاه - لباس مجلسی بلند - مدل لباس مجلسی زنانه - انواع مدل لباس های مجلسی - لباس مجلسی با قیمت مناسب - لباس مجلسی زنانه - لباس مجلسی گیپور - لباس مجلسی شیک - انواع لباس مجلسی - فروش انواع لباس مجلسی - فروش ست های دو نفره - لباس های ست خانوادگی - ست های دو نفره - ست های خانوادگی - ست پدروپسر - ست پدر و پسر - ست مادرودختر - انواع لباس ترک - لباس سایز بزرگ - تیشرت نخی - ست مادر و دختر - پوشاک مردانه ترک - عمده فروشی لباس زنانه - ست مادر و دختر - لباس پسرانه ترک - بهترین برندهای ترک - بهترین برندهای ترکیه - شاهین لر - فروش لباس مردانه ترک - عمده فروشی لباس های ترک - مزون جدیدترین مدل لباس - عمده فروشی لباس های زنانه - پولکان - فشن سکرت - برند آنیت - رولی پولی - خرید لباس ترک - فروش لباس زنانه ترک - بایدون - لباس مردانه ترک - سوکسه - آنیت - سکسن - ایپک تنیم - برند ایپک تنیم - برند رولی پولی - ایپکتنیم - لباس مجلسی ترک - فروش عمده لباس - فروشگاه اینترنتی لباس ترک - لباس اسپورت ترک - فروشگاه پاپیون برند ترک - برند کوتا - الیتول - پوشاک اسپورت ترک - کمترین قیمت عمده فروشی در ایران - مزون جدیدترین مدل لباس ترک - برند ترک آنیت - برند ایپکتنیم - کمترین قیمت عمده فروشی
چیدمان دکوراسیون پرانرژی و شاد منزل
58 بازدید
چهارشنبه ۲۷ دي ماه ۱۳۹۶
چیدمان دکوراسیون پرانرژی و شاد منزل
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه

چیدمان دکوراسیون پرانرژی و شاد منزل

 

خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه

فنگ شویی توصیه‌‌ می‌کند مقداری نمک را در هر اتاق، مخصوصا در گوشه‌ها بپاشید

 

اگر‌‌ می‌خواهید دکوراسیون منزل تان پر از انرژی مثبت باشد و انرژی های منفی از آن دور باشد از این تکنیک‌ها استفاده کنید.

 

به نظر‌‌ می‌رسد، دکوراسیون خانه هایی که در آن زندگی‌‌ می‌کنیم، نقش زیادی در کاهش استرس و حس شادابی بیشتر به ما داشته باشد. به هر حال، برای خیلی ها، حدود نیم یا دو سوم فعالیت های روزانه، در خانه سپری‌‌ می‌شود و یک سوم یا نیمی از فعالیت های روزانه در بیرون خانه انجام‌‌ می‌شود. پس ناگفته پیداست که محل زندگی ما که بیش ترین زمان را در آن سپری‌‌ می‌کنیم، نقش بسیاری در سبک زندگی ما و عادات و رفتار و گفتار ما دارد.

 

برخی از این توصیه‌ها که‌‌ می‌توانند بر قاعده مراقبتی و افزایش انرژی مثبت در محیط خانه، و بلعکس در خنثی نمودن انرژی های منفی، تاثیرگذار باشند را بیان‌‌ می‌کنیم.

 

دکوراسیونی پر از انرژی مثبت

هر اندازه بتوانیم خانه را طوری تزیین کنیم که در نهایت ساده گرایی و شیک مداری، حس انرژی مثبت را به ما انتقال بدهد، شانس بیش تری برای موفقیت و دور شدن از استرس و تنش داریم.

 

ورودی منزل و استقبال از مهمان

وقتی وارد خانه یک غریبه یا یک دوست‌‌ می‌شویم. در اغلب مواقع انرژی خاصی وجود دارد و ما را تحت تاثیر خود قرار‌‌ می‌دهد که البته با ترکیبی از چیدمان اشیاء به وجود آمده است. 

برای جذب انرژی مثبت، باید در چیدمان و دکوراسیون اقلام و اشیاء خود، انتخابی دقیق داشته باشیم. از این رو شما‌‌ می‌توانید یک آینه در ورودی خانه قرار دهید، این کار حتی در فضاهای باریک نیز نتیجه‌‌ می‌دهد. زیرا آینه‌ها نور را منعکس‌‌ می‌کنند و فضا را روشن تر‌‌ می‌سازد.

 

جدا از این، قرار دادن برخی از گیاهان و گل‌ها و ترکیب آنها در فضای ورودی به جلوه آراستگی ورودی خانه کمک‌‌ می‌کند. 

 

اشیاء شکسته و یا بسیار کهنه را دور بریزید.

عمل فنگ شویی معتقد است که اشیاء شکسته باید دور انداخته شوند، چرا که آنها برای مهمانان و حتی خودتان دارای انرژی منفی هستند و جریان انرژی مثبت موجود در محیط خانه را خنثی‌‌ می‌سازند.

 

بطور مثال: ما‌‌ می‌دانیم که یک مبل 10 ساله، دیگر کارایی مناسب خود را تقریبا از دست داده است. از این رو زمانی که چهارچوب، حالت ارتجاعی فنرها و یا کوسن‌ها همه تقریبا کهنه یا از بین رفته اند. پس زمان آن است که شما آنها را برداشته و تعویض و نو نمایید.

 

اجازه دهید که هوای تازه در محیط خانه گردش کند.

بهداشت تنها دلیل آن نیست که صاحبان خانه‌ها پنجره های خود را باز‌‌ می‌کنند. اجازه دهید نور به اغلب نقاط منزل شما وارد شود.

 

نور متوسطی که در طول روز به خانه شما وارد‌‌ می‌شود سریعترین راه برای بیدار شدن است و البته شادی و خرسندی را به درون اتاق شما‌‌ می‌آورد.

بنابراین پرده ها، پنجره‌ها و حتی درب حیات خلوت خود را باز کنید و اجازه دهید که خورشید خانه شما را روشن کند.

 

از انباشتگی اجتناب کنید.

برخی عادت دارند که همه چیز را نگه دارند, حتی اشیاء و وسایلی که دیگر از آنها استفاده‌‌ نمی‌کنند و یا غیر قابل استفاده هستند. البته برخی نیز هستند که دچار اختلال هورمونی اجباری مانند اختلال وسواس هستند. 

 

• اما نگران نباشید، زیرا این به معنای آن نیست که برای همیشه این چنین باقی‌‌ می‌مانید. 

• تنها راه برون رفت از این عمل و نیز تنها راهی که واقعا احساس خوبی هم داشته باشید این است، رفته رفته و به آرامی چیزهایی را که کمتر از بقیه به آنها نیاز دارید و راحتر‌‌ می‌توانید از آن بگذرید را تعیین و دور بریزید. 

 

یک لیلی صلح را در محیط خانه قرار دهید.

گیاهان و گلهای طبیعی به عنوان حامیان انرژی بخشی فنگ شویی به شمار‌‌ می‌روند. 

لیلی صلح یکی از گلهایی است که شما‌‌ می‌توانید در داخل محیط خانه مانند پذیرایی و اتاق خود قرار دهید. زیرا نه تنها یک گل شادی بخش و خوشحال است و به نور زیادی نیاز ندارد. بلکه اثر انرژی بخش مثبت، و زیبایی بسیاری را در محیط خانه به همراه دارد. 

 

نمک بپاشید.

همانطور که عجیب به نظر‌‌ می‌رسد، نمک انرژی منفی را به خصوص برای کسانی که به یک خانه جدید نقل مکان نموده‌اند به خود جذب‌‌ می‌کند.

 

فنگ شویی توصیه‌‌ می‌کند مقداری نمک را در هر اتاق، مخصوصا در گوشه‌ها بپاشید. اجازه دهید که نمک در این نقطه‌ها بمدت 24 ساعت باقی بماند تا تمام انرژی منفی به جا مانده از ساکنین قبلی جذب شود، و روز بعد نمک را بردارید و دور بریزید. 

 

با آینه‌ها تزئین کنید.

درست است ما در موارد قبلی با این نکته اشاره نمودیم، اما این را هم به لیست الگوی چیدمان خود اضافه نمایید. چرا که آینه‌ها بیش از آن کاربرد دارند که تنها برای انرژی بخشی و حس مثبت به مهمانان، در ورودی خانه قرار گیرند.

 

بطور کلی آینه‌ها نور را منعکس‌‌ می‌سازند و فضای داخلی خانه شما را گسترده تر و روشن تر‌‌ می‌کنند و حس آرامش را به مهمانان‌‌ می‌بخشند.

 

• یکی دیگر از نکته های استفاده از آینه این است که طرح های زیادی برای انتخاب وجود دارد و شما‌‌ می‌توانید با توجه به طراحی داخلی خانه خود آینه مناسب را انتخاب نمایید.

 

رو به شمال قرار بگیرید.

فنگ شویی توصیه‌‌ می‌کند که در مطالعه، خوابیدن یا کار کردن مهم است که سر ما رو به شمال باشد. زیرا این کار موجب تسهیل دریافت انرژی از سوی کائنات به سمت ما‌‌ می‌شود. 

 

• یکی دیگر از نکته هایی که باید یادآور شد این است که مبلمان و تخت خواب خود را مقداری به این سمت ترتیب یا تغییر مسیر دهید. 

 

استفاده از عطر و خوشبو کننده هوا

استفاده از عطرهای خوشبو و بخور دادن، همانند شمع های عطرآگین، انرژی بخش و محیط داخلی خانه را آرام‌‌ می‌کند. 

بنابراین در هنگام بازگشت و یا ورود مهمان به خانه, با عطری ملایم و تسکین دهنده، ذهن و حواس خود و مهمانتان را از انرژی های منفی برطرف نمایید. 

 

مرتب تمیز کنید

اگر شما این کار را همیشه انجام داده اید، پس مدتها است که تمرین فنگ شویی را انجام‌‌ می‌دهید. فنگ شویی تاکید‌‌ می‌کند که تمیز کردن به طور مرتب انرژی منفی را خنثی‌‌ می‌کند و باعث ایجاد احساس سلامتی در میان اعضای خانواده‌‌ می‌شود.

 

یکی از عواملی که شاید خیلی هم به آن توجه‌‌ نمی‌کنیم، نوع دکوراسیون محل کار و زندگی مان است. میزان انرژی موجود در این دو مکان کاملا‌‌ می‌تواند بر سلامت جسمی و روحی ما موثر باشد. همان طور که‌‌ می‌دانیم انرژی حیاتی در تمام موجودات، اجسام و در همه جا وجود دارد ولی در بعضی نقاط انتشار انرژی، بیشتر از جاهای دیگر است. باید تلاش کنیم که در خانه، نقاط تولید کننده انرژی مثبت را بیش تر کنیم.

منبع : بیتوته

برند ها
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین پاپیون می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
0
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
نظرات کاربران
پاپیون04134760680papyonco.irpapyonco.ir - حشحغخدزخ.هق - صصص.حشحغخدزخ.هق