خرید لباس ترک

برچسب ها
فروش لباس مجلسی و پیراهن زنانه - جدیدترین مدل های لباس مجلسی - خرید آنلاین لباس مجلسی - لباس مجلسی ارزان و شیک - لباس مجلسی دخترانه - لباس مجلسی باکیفیت و ارزان - شومیز مجلسی - لباس ماکسی - مدل لباس زنانه - پیراهن مجلسی - فروشگاه اینترنتی لباس ارزان - لباس ترک دخترانه - عمده فروشی لباس ترک - خرید لباس مردانه ترک - لباس های راحتی ترک - لباس ترک ارزان - لباس های راحتی دخترانه - فروش عمده لباس ترک - خرید لباس زنانه ترک - پوشاک بچه گانه ترک - فروشگاه اینترنتی لباس بچه گانه - فروشگاه اینترنتی لباس کودک - فروشگاه اینترنتی لباس زنانه - لباس ترک زنانه - فروش عمده لباس زنانه - عمده فروشی لباس - لباس های راحتی زنانه - لباس زنانه ترک - لباس های راحتی - پوشاک زنانه ترک - لباس مجلسی - لباس مجلسی ارزان - لباس مجلسی کوتاه - لباس مجلسی بلند - مدل لباس مجلسی زنانه - انواع مدل لباس های مجلسی - لباس مجلسی با قیمت مناسب - لباس مجلسی زنانه - لباس مجلسی گیپور - لباس مجلسی شیک - انواع لباس مجلسی - فروش انواع لباس مجلسی - فروش ست های دو نفره - لباس های ست خانوادگی - ست های دو نفره - ست های خانوادگی - ست پدروپسر - ست پدر و پسر - ست مادرودختر - انواع لباس ترک - لباس سایز بزرگ - تیشرت نخی - ست مادر و دختر - پوشاک مردانه ترک - عمده فروشی لباس زنانه - ست مادر و دختر - لباس پسرانه ترک - بهترین برندهای ترک - بهترین برندهای ترکیه - شاهین لر - فروش لباس مردانه ترک - عمده فروشی لباس های ترک - مزون جدیدترین مدل لباس - عمده فروشی لباس های زنانه - پولکان - فشن سکرت - برند آنیت - رولی پولی - خرید لباس ترک - فروش لباس زنانه ترک - بایدون - لباس مردانه ترک - سوکسه - آنیت - سکسن - ایپک تنیم - برند ایپک تنیم - برند رولی پولی - ایپکتنیم - لباس مجلسی ترک - فروش عمده لباس - فروشگاه اینترنتی لباس ترک - لباس اسپورت ترک - فروشگاه پاپیون برند ترک - برند کوتا - الیتول - پوشاک اسپورت ترک - کمترین قیمت عمده فروشی در ایران - مزون جدیدترین مدل لباس ترک - برند ترک آنیت - برند ایپکتنیم - کمترین قیمت عمده فروشی
آموزش 4 مدل بافت شنل :
5,921 بازدید
يکشنبه ۱۷ دي ماه ۱۳۹۶
آموزش 4 مدل بافت شنل :
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه

آموزش 4 مدل بافت شنل :

آموزش بافت شنل 1 : 
 
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
 

به اندازه دور گردن سر میاندازیم من هشتادو دو دانه سر انداختم دوتا رو دوتا زیر بافتم بعد از دو رج هر یک دونه زیر رو با یک دونه رو مانند پیچ جابجا کردم در همین حین یک دانه به کنار هر دونه رو اضافه کردم یعنى دونه هاى رو چهارتا شدن به همین ترتیب رج هاى روى بافت دانه‌ها جابجا میشن تا مدل لوزى مشخص بشه براى اینکه شنلمون کلوش تر بشه به دونه هاى رو اضافه میکنیم البته وقتى که دو دانه زیر به هم رسیدن بهترین موقع هست و باید به هر لوزى دو دانه اضافه بشه به اندازه مورد نظر که رسید کشبافت میبافیم یکى زیر یکى رو


یقه از دور یقه دونه سر میگیریم کشبافت میبافیم فقط یک رج در میان به ابتدا و انتهاى رج یک دانه اضافه میکنیم
حالا از دوطرف شنل دونه گرفته دوباره کشبافت میبافیم براى زیباتر شدن شنل دوتا منگوله هم درست کرده به ان وصل میکنیم
کلاه: به اندازه دور سر دونه سر میاندازیم کشبافت یکى زیر یکى رو میبافیم به اندازه دو تا سه سانت حالا مانند شنل دوتا زیر دوتا رو میبافیم ومانند دستور بافت شنل کلاه راهم میبافیم فقط تا حدى به دونه‌ها اضافه میکنیم که میخواهیم کلاه شل رو سر بیافته بعد از ان به همان طریقى که اضافه کردیم کم میکنیم فقط باید رج هاى روى بافت رو دانه هاى رو را کم میکنیم تا دونه‌ها به حداقل برسه درز کلاه رو دوخته منگوله‌ها رو وصل میکنید.
 
آموزش بافت شنل 2 : 

 
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
 
برای بافت این شنل به اندازه دور گردن نیاز است و طبق اصول بافت از یقه عمل میکنیم مدل بافته شده رو عرض میکنم شما با توجه به سایز دلخواه ببافید .

۳۰ دانه سرانداخته 
رج اول یک دانه حاشیه یک ژته بسته (برای اضافه کردن به پیشه شنل) ۵ تا دانه رو یکی زیر یکی رو میبافیم یک ژته باز (مرز سرشانه و پیشه شنل) ۴عدد زیر برای پیچ سرشانه  یک ژته باز ۳عدد یک زیر یک رو  یک ژته باز ۲تا زیر برای پیچ یک رو ۲زیر برای پیچ یک ژته باز ۳تا یک زیر یک رو یک ژته باز ۴تا زیر برای پیچ سرشانه یک ژته باز ۵ عدد یک زیر یک رو یک ژته بسته و یک دانه حاشیه
رج دوم  دانه‌ها هر چه دیده میشود میبافیم فقط ژته‌ها رو مراقب باشید که کدام بسته و کدام باز است
رج سوم دانه‌ها به ترتیب رج اول اضافه میشود فقط دانه های زیر و رو که بافت زمینه هستند عوض میشود زیرها رو 
و روها زیر بافته میشود 
تا اندازه زیر بغل به همین نحو ادامه داده
و تا این حد به دوطرف پیچ سرشانه اضافه میشود از این به بعد پیچ های سرشانه  رو بدون اضافه کردن میبافیم و فقط دوطرف پیچ پشت و تکه های جلو اضافه میشود  به همین صورت بافت را ادامه میدهیم تا اندازه دلخواه شنل
برای تکه جلو به اندازه سینه شنل که در نمونه بافته شده ما ۱۱ دانه است سر انداخته ۴ تا رکن ۳تا یکی زیر یکی رو و ۴ تا رکن  
در رج ۴ بعد از رکنها یک دانه در هر طرف اضافه میکنیم و به همین نحو میافیم تا اندازه دلخواه پایان کار مدل بافته شده ما دانه‌ها به ۱۹ تا میرسد 
در پایان کار با قلاب زنجیره زده و جا دکمه های دوطرف پیشه‌ها رو با فاصله مناسب میزنیم و برای حاشیه دور کار از الگوی دلخواهتون استفاده کنید.
 
آموزش بافت شنل کلاه دار 3 :


 
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
 

وسایل مورد نیاز :
 
6 کلاف 100 گرمی- قلاب شمارۀ 3
 
طریقۀ بافت
 
90 سانتی‌متر زنجیره بافته شود. روی تمام زنجیره‌ها یک رج رفت مربع یعنی (2 زنجیره و یک پایه بلند) ببافید.
 
رج دوم:تمام مربع‌ها را شمرده و تقسیم بر 4 کنید.
 
یک قسمت از مربع‌ها را بافته و به آخرین دانۀ قسمت اول رسیدید 2 پایه بلند در همان مربع ببافید. قسمت دوم را هم بافته، در آخرین مربع 2 پایه بلند ببافید. به همین صورت ادامه دهید تا تمام مربع‌ها تمام شود. در آخرین مربع قسمت آخر یک پایه بلند ببافید. سپس بافت را روی هم قرار داده و وقتی مطمئن شدید بافت پیچ نخورده، دو سر بافت را با یک پایه کوتاه به هم وصل کنید.
 
رج سوم:با 2 زنجیره و یک پایه بلند در وسط هر مربع ادامه داده و وقتی به 2 پایه بلند رسیدید در وسط 2 پایه بلند، 2 پایه بلند دیگر ببافید. این کار را تا آخر انجام دهید. در محل وصل دو سر بافت نیز 2 پایه بلند ببافید و در ادامه با مدل داده شده تا بلندی 55 سانتی‌متر ادامه دهید. وقتی بافت به بلندی دلخواه رسید جهت زیبایی بیشتر شنل دور تا دور را حاشیه بافی کنید و ریشه بزنید.
 
جهت بافت کلاه دور تا دور یقه را با مدل داده شده تا بلندی 35 سانتی‌متر ادامه دهید. در آخر درز بالای کلاه را دوخته و بافت شنل در اینجا به پایان می‌رسد.
 
شنل بسیار زیبا و شیکی است. امیدوارم که خانم‌های عزیز ببافند و مورد استفاده قرار دهند.
 
طریقۀ بافت- مدل:وقتی که دو سر بافت را به هم وصل کردید و یک رج بافت مربع بافتید، رج اول 4 زنجیره بافته، یک مربع را رد کنید. در مربع بعدی یک پایه کوتاه ببافید. 4 زنجیره بافته،‌ یک مربع را رد کنید. در مربع بعدی 5 پایه بلند ببافید. به همین صورت تا آخر ببافید.

 
رج دوم: 5 زنجیره بافته و روی 5 پایه بلند رج قبل 5 پایه کوتاه ببافید. دوباره 5 زنجیره و 5 پایه کوتاه روی 5 پایه بلند رج قبل ببافید. این کار را تا آخر تکرار کنید.
 
رج سوم:در داخل 5 زنجیره، 5 پایه بلند ببافید. 4 زنجیره روی دانۀ سوم 5 پایه بلند با پایه کوتاه وصل کنید. 4 زنجیره و 5 پایه بلند در حلقۀ 5 زنجیرۀ بعدی ببافید. این کار را تا آخر تکرار کنید. در ادامه مرتب رج دوم و سوم را تکرار کنید.
 

آموزش پانچ زنانه  4 :

 
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
 
بافت این پانچو از پایین با 360 دانه آغاز میشود.
یک رج به رو ببافید.
رج دوم تقسیم بندی را به این شکل انجام دهید.
21 دانه به زیر ببافید. دو دانه رو. نه دانه زیر. دو رو. نه زیر. دو رو و هشت بار این تفسیم بندی را از ابتدا تکرار کنید.
21 دانه های زیر قسمت ساده بافی پانچو هستند.
نه دانه های زیر بافت پیچ‌ها هستند.
از رجی که سر انداختید تا پنج رج دانه‌ها را پشت و رو سر جای خودش ببافید.
رج ششم که روی کار هستید: 21 دانه زیر را ببافید، 2 دانه رو، به نه دانه زیر که رسیدید باید پیچ زنجیری یا پیچ گیس بافت را انجام دهید.
برای پیچ گیسبافت شش دانه اول را یک پیچ ساده ببافید، یعنی دانه‌ی سوم چهارم پنجم از نه دانه را از روی کار به میل سمت راست بدهید دانه اول دوم سوم را از پشت کار به میل سمت چپ بدهید. به این ترتیب جای سه دانه اول و دوم عوض میشود. بعد هر شش دانه را به میل سمت چپ برگردانید و به زیر ببافید. سه دانه‌ی بعد از نه دانه را هم ساده بافی کنید. دو رو ببافید و یک پیچ دیگه روی نه دانه بعد انجام بدهید به این ترتیب روی همه‌ی نه دانه های زیر بافت پیچ را انجام دهید.
 
بافت پیچها به فاصله هر هفت رج یا نه رج انجام میشود. یعنی با توجه به ضخامت نخ، هفت رج یا نه رج روی بعد را مجدد ساده بافی کنید. یعنی دانه های زیر را به زیر و دانه های رو را به رو ببافید (البته در این کار هر چه فاصله‌ی پیچها بیشتر باشد کار زیبا تر خواهد بود)

نه رج بعد به نه دانه زیر که رسیدید سه دانه اول را از زیر ببافید و شش دانه بعد را پیچ بزنید. به این ترتیب که میل سمت راست را از پشت  داخل دانه‌ی هفتم هشتم و نهم ببرید و انها را به میل سمت راست بدهید و سه دانه‌ی وسط را به میل سمت چپ بدهید. به این ترتیب جای شش دانه عوض میشود بعد هر شش دانه را در میل سمت چپ قرار دهید و از زیر ببافید.
به فاصله هر هفت رج یه نه رج پیچها را به این ترتیب تکرار کنید. تا بالای کار بافت پیچها و مدل به این صورت میباشد.
برای قسمت ساده بافی که 21 دانه داریم به فاصله‌ی هر ده رج دو دانه از دو طرف 21 دانخ باید کم کنیم. یعنی نه رج که بافتید در رج دهم دو دانه اول را یکی کنید. 17 دانه وسط را ببافید. دو داته اخر را نیز مجدد یکی کنید. برای کور کردن دو دانه آخر جای دانه اخر و قبلش را با هم از رو عوض کنید. بعد دو تا یکی کنید که خط کور کردن مرتبی داشته باشید.
 
این کار را تا جایی که 21 دانه‌ها به یک دانه برسند (تمام دانه‌ها کور شوند ادامه دهید)
در حین بافت پیچها هم سرحای خودشان بافته میشوند. و یک دانه باقیمانده را هم مجدد بعد از ده رج با یکی از دانه های رو کور کنید. یعنی ما بین تمام پیچهای شما فقط دو تا رو باقی میماند.
حدود 20 رج مجدد پیچها و دو دانه های رو را ببافید و بعد تمام دو دانه های رو را دو تا یکی کنید و به یک دانه از رو تبدیل کنید.
به این ترتیب شما نه دانه های از زیر (پیچها) و یک دانه های از رو دارید.
حدود بیست رج دیگه ببافید و مجدد تمام یک دانه های رو را با اولین دانه از پیچ کور کنید و به این ترتیب فاصله بین پیچها به طور کامل از بین میرود. 16 تا 18 سانت بافت پیچها رو برای یقه ادامه دهید و کور کنید
بعد از بافت کامل لباس ابتدا یک درز لباس را بدوزید بعد لبه‌ی پایینی لباس را تا کنید و قسمتی را که برای جای دست هست حدود چهل سانت در نظر بگیرید و از اون چهل سانتیمتر چهل دانه کنار هم (دور تا دور حلقه‌ی فرضی) دربیارید و حدود یک وجب برای مچ استین بافت کشبافت ببافید. در سمت مقابل نیز همینکار را انجام دهید و ده سانت بعد از قسمت مچ را حدود پنج تا ده سانت ببافید که این دوخت در واقع دو طرف خط باسن قرار میگیره و باعث میشه بافت شنل روی خط باسن مرتب قرار بگیرد .


 
برند ها
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین پاپیون می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
0
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
نظرات کاربران
پاپیون04134760680papyonco.irpapyonco.ir - حشحغخدزخ.هق - صصص.حشحغخدزخ.هق