خرید لباس ترک

برچسب ها
فروش لباس مجلسی و پیراهن زنانه - جدیدترین مدل های لباس مجلسی - خرید آنلاین لباس مجلسی - لباس مجلسی ارزان و شیک - لباس مجلسی دخترانه - لباس مجلسی باکیفیت و ارزان - شومیز مجلسی - لباس ماکسی - مدل لباس زنانه - پیراهن مجلسی - فروشگاه اینترنتی لباس ارزان - لباس ترک دخترانه - عمده فروشی لباس ترک - خرید لباس مردانه ترک - لباس های راحتی ترک - لباس ترک ارزان - لباس های راحتی دخترانه - فروش عمده لباس ترک - خرید لباس زنانه ترک - پوشاک بچه گانه ترک - فروشگاه اینترنتی لباس بچه گانه - فروشگاه اینترنتی لباس کودک - فروشگاه اینترنتی لباس زنانه - لباس ترک زنانه - فروش عمده لباس زنانه - عمده فروشی لباس - لباس های راحتی زنانه - لباس زنانه ترک - لباس های راحتی - پوشاک زنانه ترک - لباس مجلسی - لباس مجلسی ارزان - لباس مجلسی کوتاه - لباس مجلسی بلند - مدل لباس مجلسی زنانه - انواع مدل لباس های مجلسی - لباس مجلسی با قیمت مناسب - لباس مجلسی زنانه - لباس مجلسی گیپور - لباس مجلسی شیک - انواع لباس مجلسی - فروش انواع لباس مجلسی - فروش ست های دو نفره - لباس های ست خانوادگی - ست های دو نفره - ست های خانوادگی - ست پدروپسر - ست پدر و پسر - ست مادرودختر - انواع لباس ترک - لباس سایز بزرگ - تیشرت نخی - ست مادر و دختر - پوشاک مردانه ترک - عمده فروشی لباس زنانه - ست مادر و دختر - لباس پسرانه ترک - بهترین برندهای ترک - بهترین برندهای ترکیه - شاهین لر - فروش لباس مردانه ترک - عمده فروشی لباس های ترک - مزون جدیدترین مدل لباس - عمده فروشی لباس های زنانه - پولکان - فشن سکرت - برند آنیت - رولی پولی - خرید لباس ترک - فروش لباس زنانه ترک - بایدون - لباس مردانه ترک - سوکسه - آنیت - سکسن - ایپک تنیم - برند ایپک تنیم - برند رولی پولی - ایپکتنیم - لباس مجلسی ترک - فروش عمده لباس - فروشگاه اینترنتی لباس ترک - لباس اسپورت ترک - فروشگاه پاپیون برند ترک - برند کوتا - الیتول - پوشاک اسپورت ترک - کمترین قیمت عمده فروشی در ایران - مزون جدیدترین مدل لباس ترک - برند ترک آنیت - برند ایپکتنیم - کمترین قیمت عمده فروشی
اسکراب های خانگی برای انواع پوست
29 بازدید
چهارشنبه ۱۳ دي ماه ۱۳۹۶
اسکراب های خانگی برای انواع پوست
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه

اسکراب های خانگی برای انواع پوست

اسکراب باعث از بین رفتن آلودگی های روی پوست‌‌ می‌شود و همچنین استفاده از اسکراب‌ها باعث زیبایی و درخشان شدن پوست‌‌ می‌شود. برخی از اسکراب هستند که‌‌ می‌توانید آن‌ها را در خانه تهیه و استفاده کنید.

اسکراب باعث از بین رفتن آلودگی های روی پوست‌‌ می‌شود و همچنین استفاده از اسکراب‌ها باعث زیبایی و درخشان شدن پوست‌‌ می‌شود. برخی از اسکراب هستند که‌‌ می‌توانید آن‌ها را در خانه تهیه و استفاده کنید. در این مقاله تعدادی از بهترین اسکراب های خانگی برای پوست های مختلف را آماده کرده ایم. پیشنهاد‌‌ می‌کنیم که حتما این مقاله را مطالعه کنید. با ما همراه شوید.

دستور تهیه اسکراب خانگی برای پوست

اسکراب نمک، لیمو، و شکر برای لایه برداری و درخشنده کردن چهره

2 قاشق غذاخوری نمک

آب نصف یک لیمو ترش

شکر، به مقداری که مخلوط شما سفت و سخت شود، نه کاملاً خشک تمام مواد را به خوبی در یک کاسه مخلوط کنید، سپس به آرامی بر روی پوستتان ماساژ دهید. اجازه دهید برای 2 تا 3 دقیقه روی پوستتان بماند، سپس آنرا با آب بشویید.

اسکراب جوش شیرین برای دانه های سر سیاه صورت

برای برطرف کردن دانه های سرسیاه

1 قاشق غذاخوری شکر

1 قاشق غذاخوری جوش شیرین

2 قاشق غذاخوری آب

مواد اولیه را در یک کاسه باهم مخلوط کنید. حالا مخلوط را بر روی صورت مرطوب ماساژ دهید، سپس با آب گرم آنرا بشویید.

اسکراب با زرده‌ی تخم مرغ، عسل، و روغن زیتون برای پوست های خشک

این ماسک، برای پوست های خشک فوق العاده است

1 زرده‌ی تخم مرغ

1 قاشق غذاخوری عسل گرم

1 قاشق چای خوری روغن زیتون

مواد اولیه را در یک کاسه مخلوط کنید. حالا مخلوط بدست آمده را بر روی پوستتان ماساژ دهید. 15 دقیقه صبر کنید، سپس صورتتان را با آب گرم بشویید.

اسکراب موز برای پوست های چرب

ماسک های عالی برای پوست چرب

این ماسک تسکین دهنده برای پوست های چرب عالی است.

1 موز رسیده، 1 قاشق چایی خوری عسل و یک لیمو یا پرتقال بردارید.

می توانید موز های رسیده را در فریزر نگهداری کنید تا هر وقت خواستید از آن‌ها استفاده کنید.

اما قبل از استفاده حتما یخ آن را آب کنید. موز را له کنید و عسل را به آن اضافه کنید. چند قطره آب پرتقال یا لیمو به آن اضافه کنید. مخلوط را روی صورت بمالید و به مدت 15 دقیقه نگه دارید. سپس با آب خنک و لیف مخصوص صورت پاک کنید.

اسکراب گل بنتونیت یا گل سبز مخصوص پوست های چرب

ماسک صورت گل بنتونیت یا همان گل سبز ( موجود در عطاری‌ها ) یکی از بهترین ماسک های طبیعی برای پوست های چرب و روغنی است. اگر‌‌ می‌خواهید این ماسک را خودتان درست کنید چند قطره روغن هسته زرد آلو، چند قطره عصاره‌ی علف لیمو ( پالماروسا) و چند قطره آب گرم به آن اضافه کنید و هم بزنید تا حالت خمیری و نرم پیدا کند.

آن را به صورت خود بمالید و برای حدود 10 دقیقه رها کنید تا خشک شود.

آن را با یک لیف مخصوص صورت و آب ولرم پاک کنید.

اسکراب پرتقال مخصوص پوست های چرب و براق

پوست پرتقال یک درمان طبیعی موثر برای پوست های چرب و براق است.

پوست های پرتقال را در سایه خشک کنید و سپس آن‌ها را به صورت یک پودر خرد کنید.

این پودر را با آب یا ماست مخلوط کنید تا به صورت ماسک و خمیر در آید. این ماسک طبیعی به باز شدن منافذ گرفته‌ی پوست کمک‌‌ می‌کند. همچنین خاصیت گس و تند و تیز آن چربی اضافه را از پوست‌‌ می‌زداید.

اسکراب نمک، لیمو، و شکر برای زیبایی پوست

برای لایه‌برداری و درخشنده کردن چهره

مواد تشکیل دهنده:

۲ قاشق غذاخوری نمک

آب نصف یک لیمو ترش

شکر، به مقداری که مخلوط شما سفت و سخت شود، نه کاملاً خشک

تمام مواد را به خوبی در یک‌کاسه مخلوط کنید، سپس به آرامی بر روی پوستتان ماساژ دهید. اجازه دهید برای ۲ تا ۳ دقیقه روی پوستتان بماند، سپس آنرا با آب بشویید.

اسکراب آواکادو و بلغور جو دوسر مخصوص پوست‌های چرب

برای نرم و مرطوب کردن پوست، و جلوه‌ای سالم

مواد تشکیل دهنده:

۲ قاشق چای خوری بلغور جو دوسری که به خوبی پودر شده

۱ قاشق چای خوری آواکادو

۱ قاشق چای خوری عسل

مواد را به خوبی در یک‌کاسه بهم زنید تا خمیر غلیظی بدست بیاید. حالا خمیر را بر روی صورت مرطوب، به شکل دایره وار ماساژ دهید، سپس با آب گرم آنرا بشویید.

اسکراب صورت ماست و خیار برای زیبایی پوست

این ماسک، برای سرحال کردن و جان بخشیدن به پوستتان عالی است

مواد تشکیل دهنده:

نصف یک خیار

۱ قاشق غذاخوری ماست

این دو را توسط یک همزن باهم مخلوط کنید، و سپس مخلوط را بر روی پوستتان ماساژ دهید. اجازه دهید ۱۵ دقیقه روی پوستتان بماند، سپس صورت خود را با آب خنک بشویید.

اسکراب ویتامین سی برای جلوگیری از پیری پوست

یک ماسک عالی برای ضد پیری پوست

مواد تشکیل دهنده:

نصف کیوی تازه، پوست کنده و له شده

۲ قاشق غذاخوری عسل

۲ قطره اسانس پرتغال

این مواد را در یک همزن باهم مخلوط کنید، حالا مخلوط را به پوستتان ماساژ دهید، اجازه دهید برای ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بر روی پوستتان بماند، در نهایت صورتتان را با آب گرم بشویید.

دستور تهیه اسکراب روشن کننده پوست

اگر پوست چربی دارید و‌‌ می‌خواهید برای روشن شدن رنگ پوست لایه برداری کنید 2 قاشق غذاخوری ماست، یک قاشق غذاخوری پوست پرتقال رنده شده، یک قاشق غذاخوری آرد جوانه گندم و یک قاشق غذاخوری روغن بادام را با هم مخلوط کنید و خوب به هم بزنید تا خمیر یک دستی به وجود آید و سپس آن را روی پوست پخش کرده و بعد از 10 دقیقه ماساژ، از روی پوست پاک کنید.

دستور تهیه اسکراب وانیلی برای نرم و لطیفی پوست

اسکراب‌ها انواع مختلفی دارند که برای نقاط مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. ضرورت استفاده از اسکراب‌ها از بین بردن بافت‌های مرده و پاکسازی پوست از سلول‌های پیر و فرسوده است. ضرورت استفاده از اسکراب‌ها با آمدن فصل پاییز چندبرابر می‌شود چراکه در پاییز فصل جدیدی از فرسودگی سلول‌های پوستی و مرگ آنها با سرد و خشک شدن هوا آغاز می‌شود. برای تهیه اسکراب وانیلی به یک فنجان شکر دانه درشت نیاز دارید. شکر را درون یک کاسه بریزید و مقداری روغن زیتون به آن اضافه کنید تا شکر نرم شود. سپس یک قاشق چای‌خوری پودر وانیل به آن اضافه کنید و آن را خوب به هم بزنید تا مخلوطی یک‌دست تهیه شود. این اسکراب را 10 تا 15 دقیقه بعد از ماسک کردن روی صورت با آب نیمه ولرم بشویید.

دستور تهیه اسکراب قهوه ویژه برنزه‌ها

اگر پوست تیره دارید و می‌خواهید یک اسکراب مناسب و مفید برای پوست خود تهیه کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم از اسکراب خانگی قهوه استفاده کنید. وجود قهوه به دلیل داشتن آنتی‌اکسیدان‌های مفید می‌تواند تاثیر زیادی در پاکسازی پوست و رفع التهاب‌های پوستی داشته باشد. اسید کافئیک موجود در پودر قهوه با خاصیت ضدالتهابی که دارد می‌تواند به درمان زخم‌ها و خراش‌های سطحی پوست کمک کند. برای تهیه این اسکراب کافی است نصف فنجان قهوه را با نصف فنجان نمک با دانه‌های درشت مخلوط کنید و در نهایت یک تا 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون به آن اضافه کنید و آن را هم بزنید. افرادی که از اسکراب قهوه برای پاکسازی و لایه‌برداری پوست استفاده می‌کنند ناخودآگاه از خواص آنتی‌اکسیدان‌ها و مواد مفید قهوه برای پیشگیری از چین و چروک پوست و کمرنگ‌تر شدن لک‌های صورت استفاده می‌کنند.

دستور تهیه اسکراب نشاسته برای پوست های خشک

وی‍ژه پوست‌های خشک و حساس

اگر به دنبال تهیه یک اسکراب خانگی مناسب برای پوست خشک و حساس خود هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم یک بار اسکراب نشاسته را بررسی کنید. برای تهیه این اسکراب کافی است یک قاشق مرباخوری نشاسته را با یک تا 2 قاشق غذاخوری ماست ترکیب کنید و از آن برای لایه‌برداری سلول‌های مرده پوست دست و صورت‌تان استفاده کنید. از این اسکراب طبیعی می‌توانید دو بار در هفته استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که در هر بار استفاده از اسکراب اجازه دهید این ماسک به مدت 30 دقیقه روی پوست‌تان باقی بماند تا علاوه بر آبرسانی به سلول‌ها و بافت‌های آسیب‌دیده پوست، برای از بین بردن سلول‌های مرده نیز موثر باشد.

دستور تهیه اسکراب توت‌فرنگی برای درخشندگی پوست

برای داشتن پوستی رؤیایی و درخشان

علاوه بر اسکراب‌هایی که از ترکیب چند نوع ماده طبیعی به دست می‌آید می‌توانید از اسکراب‌های میوه‌ای نیز برای لایه‌برداری و از بین بردن سلول‌ها و بافت‌های مرده پوست‌تان کمک بگیرید. برای این کار تنها نیاز دارید میوه مورد نظر را به کمک یک گوشتکوب چوبی بکوبید یا آن را در میکسر به خوبی مخلوط کنید و برای 5 تا 10 دقیقه متناسب با نوع پوست‌تان از این اسکراب استفاده کنید. از آنجا که هنگام استفاده از این نوع اسکراب از اسیدهای موجود در میوه برای پاکسازی سلول‌های مرده استفاده می‌کنید باید مراقب باشید که بعد از گذاشتن این اسکراب روی پوست‌ پس از 5دقیقه اگر احساس سوزش داشتید این اسکراب را از روی پوست‌تان بشویید تا به سلول‌های زنده پوست آسیب نرسد.

منبع : الو دکتر

برند ها
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین پاپیون می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
0
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
نظرات کاربران
پاپیون04134760680papyonco.irpapyonco.ir - حشحغخدزخ.هق - صصص.حشحغخدزخ.هق