خرید لباس ترک

برچسب ها
فروش لباس مجلسی و پیراهن زنانه - جدیدترین مدل های لباس مجلسی - خرید آنلاین لباس مجلسی - لباس مجلسی ارزان و شیک - لباس مجلسی دخترانه - لباس مجلسی باکیفیت و ارزان - شومیز مجلسی - لباس ماکسی - مدل لباس زنانه - پیراهن مجلسی - فروشگاه اینترنتی لباس ارزان - لباس ترک دخترانه - عمده فروشی لباس ترک - خرید لباس مردانه ترک - لباس های راحتی ترک - لباس ترک ارزان - لباس های راحتی دخترانه - فروش عمده لباس ترک - خرید لباس زنانه ترک - پوشاک بچه گانه ترک - فروشگاه اینترنتی لباس بچه گانه - فروشگاه اینترنتی لباس کودک - فروشگاه اینترنتی لباس زنانه - لباس ترک زنانه - فروش عمده لباس زنانه - عمده فروشی لباس - لباس های راحتی زنانه - لباس زنانه ترک - لباس های راحتی - پوشاک زنانه ترک - لباس مجلسی - لباس مجلسی ارزان - لباس مجلسی کوتاه - لباس مجلسی بلند - مدل لباس مجلسی زنانه - انواع مدل لباس های مجلسی - لباس مجلسی با قیمت مناسب - لباس مجلسی زنانه - لباس مجلسی گیپور - لباس مجلسی شیک - انواع لباس مجلسی - فروش انواع لباس مجلسی - فروش ست های دو نفره - لباس های ست خانوادگی - ست های دو نفره - ست های خانوادگی - ست پدروپسر - ست پدر و پسر - ست مادرودختر - انواع لباس ترک - لباس سایز بزرگ - تیشرت نخی - ست مادر و دختر - پوشاک مردانه ترک - عمده فروشی لباس زنانه - ست مادر و دختر - لباس پسرانه ترک - بهترین برندهای ترک - بهترین برندهای ترکیه - شاهین لر - فروش لباس مردانه ترک - عمده فروشی لباس های ترک - مزون جدیدترین مدل لباس - عمده فروشی لباس های زنانه - پولکان - فشن سکرت - برند آنیت - رولی پولی - خرید لباس ترک - فروش لباس زنانه ترک - بایدون - لباس مردانه ترک - سوکسه - آنیت - سکسن - ایپک تنیم - برند ایپک تنیم - برند رولی پولی - ایپکتنیم - لباس مجلسی ترک - فروش عمده لباس - فروشگاه اینترنتی لباس ترک - لباس اسپورت ترک - فروشگاه پاپیون برند ترک - برند کوتا - الیتول - پوشاک اسپورت ترک - کمترین قیمت عمده فروشی در ایران - مزون جدیدترین مدل لباس ترک - برند ترک آنیت - برند ایپکتنیم - کمترین قیمت عمده فروشی
اصول ست کردن لباس با همسرتان
182 بازدید
سه شنبه ۷ شهريور ماه ۱۳۹۶
اصول ست کردن لباس با همسرتان
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
اصول ست کردن لباس با همسرتان

 
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
برای این که لباس تان را با همسرتان در مراسم های مختلف ست کنید کافیست چند تا فوت و فن ساده یاد بگیرید و بعد در مکان های مختلف و مراسم های مختلف لباس تان را با همسرتان ست کنید و بدرخشید
ست کردن لباس زوج‌ها با یکدیگر یکی از مدهای روز است و معمولا زمانی که تازه عروس و دامادها را با هم در خیابان‌‌ می‌بینیم آن‌ها ست های لباس زیبایی به تن دارند که بعضی های شان آن قدر با دقت و ظرافت انتخاب شده‌اند که بیننده را متعجب‌‌ می‌کنند . حتما شما هم از این دست زن و شوهرها زیاد دیده اید .
به خریدتان فکر کنید
قبل از این که درباره‌ی فوت و فن ست کردن لباس با شما صحبت کنیم باید یک نکته‌ی مهم را به شما یادآور بشویم . این که اگر دوست دارید لباس تان را با همسرتان ست کنید کافیست زمان خرید لباس به این که قرار است رنگ آمیزی و مدل لباس های تان شبیه و مکمل همدیگر باشد خرید کنید تا در زمان ست کردن و دعوت شدن به مهمانی مشکلی نداشته باشید .
زمان خرید به مغازه هایی مراجعه کنید که محصولات شان ست های مردانه و زنانه دارد . کیف های دستی ، کفش‌ها ، ساعت‌ها و .. . مواردی هستندکه ست های شان را به وفور‌‌ می‌توانید در بازار تهیه و استفاده کنید.

 
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه

مراسم های رسمی
زمانی که قرار است شما در مراسم رسمی مانند عروسی و نامزدی حاضر شوید بهترین انتخاب برای خانم یک پیراهن بلند است و آقایان بهتر است حتما به کت و شلوارهایی که در کمدشان دارند فکر کنند . در اولین قدم برای ست کردن لباس خانم و آقا این است که آنها به رنگ لباس شان فکر کنند. از آن جایی که لباس های شب معمولا تیره هستند ، آقایان‌‌ می‌توانند کت و شلوار مشکلی انتخاب کنند و برای رنگ پیراهن شان منتظر لباس خانم باشند . اگر خانم هم تصمیم گرفت یک پیراهن مشکی و بلند بپوشد که ست بی نقص این دو نفر شکل‌‌ می‌گیرد و دیگر لازم نیست به چیز دیگری فکر کرد.
اما از آن جایی که خیلی از خانم‌ها دوست ندارند با لباس مشکی در مراسم ظاهر شوند ، رنگ لباس آن ها‌‌ می‌تواند پیراهن زیر کت همسرشان را تامین کند . اما شاید فکر کنید اگر خانم لباس صورتی یا فسفری جیغ پوشید ، همسرش باید چه کند؟ در این صورت نیازی نیست حتما همسرتان پیراهن سبز فسفری به تن کند . در این مرحله کافیست او کرواتش را همان رنگی انتخاب کند که شما لباسش را به تن کرده اید .
اگر انتخاب همسرتان کت و شلوار مشکی با کمربند و کفش قهوه‌ای است خانم‌ها بهتر است برای تطبیق خودشان پیراهن مشکی شان را با کمربند قهوه‌ای تزئین کنند و یک کیف و کفش قهوه‌ای هم به تن کنند . یکی از اکسسواری‌ها که مردان این روزها خیلی از آن استفاده‌‌ می‌کنند دستمال گردن و پاپیون است . اگر تمایلی ندارید که رنگ پیراهن مردانه تان با رنگ پیراهن همسرتان یکی باشد‌‌ می‌توانید دستمال گردن و پاپیونی که زده اید را با رنگ پیراهن ست کنید .
بعضی از خانم‌ها ترجیح‌‌ می‌دهند به جای پوشیدن پیراهن از کت و دامن استفاده کنند . در کت و دامن برای ست کردن با همسرتان دست تان خیلی باز تر است . در این شرایط کافیست رنگ کت و پیراهن شما هم رنگ پیراهن همسرتان باشد و برعکس پیراهنی که قرار است با کت و دامن تان بپوشید را با رنگ پیراهن همسرتان ست کنید . این که رنگ لباس های تان را برعکس هم انتخاب کنید هم خیلی هوشمندانه و زیباست.
در نهایت اگر تصمیم گرفتید هر دو سر تا پا لباس های یک رنگ بپوشید ، بهتر است خانم‌ها رنگ لاک و نگین های زیورآلات شان را با رنگ دستمالی که همسرشان داخل جیب کتش‌‌ می‌گذارد ست کنند . این جزو موارد خیلی ریز و ظریف ست کردن لباس است که شاید به ظاهر خیلی به چشم نیاید اما هارمونی جذابی را برای شما رقم خواهد زد .

 
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه

تیپ اسپرت
لباس های اسپرت که این روزها خیلی باب شده و اغلب در مهمانی‌ها ، تولدها و دور همی‌ها همه از آن استفاده‌‌ می‌کنند جزو گزینه های اولی است که زوج های جوان برای انتخاب لباس به آن فکر‌‌ می‌کنند . شلوار جین و کتان با پیراهن های مردانه انتخاب هوشمندانه‌ای برای مراسم های دوستانه است.
شومیزهای زنانه‌ای که شبیه به لباس های مردانه هستند با پوشیدن یک شلوار جین روشن و کتان های رنگی ، چهره جذاب و مد روزی از خانم‌ها به نمایش‌‌ می‌گذارد و مهم ترین ویژگی اش این است که همسرتان به راحتی‌‌ می‌تواند لباسش را با شما ست کند . اگر انتخاب شما پوشیدن پیراهن و شلوار است‌‌ می‌توانید از همان ترفند زیرکانه‌ی «برعکس» هم استفاده کنید . خانم‌ها برای شلوار ، رنگ پیراهن همسرشان را انتخاب کنند و برای پیراهن سراغ رنگ شلوار همسرشان بروند یا برعکس .

 
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه

در خیابان
ست هایی که در باره‌ی آن‌ها با شما صحبت کردیم بیشتر در باره مواقعی است که شما داخل مهمانی و عروسی هستید ، اما یکی از لذت بخش ترین ست کردن های زوج‌ها به زمانی مربوط‌‌ می‌شود که آن‌ها قرار است با هم به خرید بروند یا در رستوران و کافه مشغول گپ زدن شوند . در این صورت هم شما‌‌ می‌توانید لباس تان را با همسرتان ست کنید.
در این شرایط بهترین گزینه برای ست کردن این است که رنگ شال شما با رنگ پیراهن و رنگ مانتو شلوارتان را رنگ شلوار همسرتان ست باشد . در این مواقع عینک های شبیه به هم ، کتانی و کفش های ست ، ساعت های ست ، کیف های دستی زنانه و مردانه و هر چیز دیگری که در بازار های لباس به صورت زنانه مردانه به فروش‌‌ می‌رسند جزو اولین گزینه های ست کردن برای محیط خیابان به حساب‌‌ می‌آیند . اگر اهل ورزش کردن هستید برای ست کردن لباس ورزشی تان حسابی دست تان باز است . یک ست ورزشی زنانه مردانه به همراه کتونی های همرنگ بخرید و با ست کردن کلاه تان چشم های همه را خیره کنید .

منبع : نو عروس

 
برند ها
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین پاپیون می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
پشتیبانی آنلاین
0
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
خرید لباس ترک زنانه | فروشگاه لباس ترک | لباس ترک مردانه
نظرات کاربران
پاپیون04134760680papyonco.irpapyonco.ir - حشحغخدزخ.هق - صصص.حشحغخدزخ.هق